Вальцювання та гнуття листового металопрокату

«МК Оланд-Іф» пропонує послугу вальцювання та гнуття листового металопрокату, а також виготовлення труб різного діаметру, товщини і перетину, яка виконується на спеціальному вальцювальному верстаті на чотирьох-валкових машинах-листогибах (вальцях) шириною 2,5м, і товщиною до 22мм.

Обладнання що використовує компанія для послуг вальцювання – це відмінне рішення для виробництва круглих резервуарів, прямошовних повітроводів, водостоків, вентиляції, заготовок для фасонних частин, радіусних виробів .

Це дозволяє нам формувати елементи пневмотранспорту, переходи, розгалуження, композитні колони, елементи ємностей і округлені фризи тощо.

Для замовлення послуги  вальцювання, зверніться до менеджерів нашої компанії за телефонами  +38(0342) 71-57-27;    +38(068) 346 86 12

Застосування даної технології має на увазі деформацію листового металу або профілю в одному з напрямків завдяки великому радіусу заокруглення згину. Матеріал (лист металу), пройдений через валки вальцувального верстату, набуває форму конуса, циліндра, еліпсу, прямокутника.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ГЕОМЕТРИЧНИХ ФОРМОПИС ПРОЦЕСУДЕМОНСТРАЦІЯ ПРОЦЕСУ ВАЛЬЦЮВАННЯ
Вальцювання металу широко застосовується для зміни форми пластичних металів, і в результаті виходять готові заготовки і деталі, придатні для подальшого з’єднання. При вальцуванні матеріал (метал) деформується під заданим кутом, набуваючи циліндричну форму.

Як проходить процес вальцювання?
– Виконується розрахунок довжини і радіуса заготовки
– Налаштовується обладнання
– Згідно з розрахунками заготовці надається необхідний розмір (процес вальцювання)

На цьому відео Ви можете побачити демонстрацію процесу вальцювання:
^