Виготовлення багатофункціональних відстійників

Виготовляємо серію багатофункціональних відстійників як окремою одиницею обладнання так і у складі установки очищення оборотної (стічної) води.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Багатофункціональний відстійник з ланцюговим скребковим механізмом призначений для вилучення забруднень великих фракцій з вхідної води, розділення на плаваючі домішки та осадовий шлам та їх транспортування в контейнери.

БАЗОВІ ФУНКЦІЇ:

Багатофункціональний відстійник оснащений скребковим і шнековим механізмами для видалення забруднень. Видалення плавучих та осадових фракцій можливе як окремо так і в загальний контейнер. Для зручності експлуатації відстійник оснащується контейнерами шламу та
додатковим шнековим транспортером.

За замовленням, для спеціальних випадків ланцюговий скребковий механізм може бути виготовлений тільки для збору осаду або плаваючих домішок.

Можливе постачання ланцюгового скребкового механізму з двома повністю незалежними скребками.

Нарешті, можлива комбінація донного та поверхневого скребків, що працюють незалежно один від одного.

ПЕРЕВАГИ:

▪ можливість як сумісного видалення осаду і плаваючих домішок так і відділення їх окремо;
▪ простота роботи, що забезпечує довговічність;
▪ мінімальне споживання енергії;
▪ мінімум і простота обслуговування

Схема багатофункціонального відстійника:

У стандартному варіанті механізм виконаний із вуглецевої сталі. На замовлення можливе виготовлення з нержавіючої сталі, алюмінію або пластмаси.

Для фільтрації технологічної води від грубодисперсних нерозчинних домішок, що містять не більше 300 мг суспензії на один літр використовуються барабанні сітчасті самоочисні фільтри.
Ви також можете завантажити каталог обладнання для очистки води та технологічних розчинів

^
ukUkrainian