Теплоізоляція

ТОВ«Оланд-Іф» виконує монтаж теплоізоляції технологічного і енергетичного обладнання, теплоізоляції трубопроводів і воздуховодів різного призначення, влаштування протипожежної та протишумової ізоляції в Україні та близького зарубіжжя.

Послуги в області монтажу теплоізоляції:

 • Монтаж теплоізоляції трубопроводів;
 • Монтаж теплоізоляції обладнання;
 • Монтаж теплоізоляції інженерних мереж

Переваги свіпраці з ТОВ«Оланд-Іф»:

 • Ми працюємо з усіма представленими на ринку України з теплоізоляції матеріалами :
  -вспінений каучук Armaflex, K-Flex тощо;
  -мінеральна вата і скловата Rockwool, Paroc, URSA, ISOVER і т.д.;
  -базальтові і полістирольні циліндри (власне виробництво);
  -Захисні металеві оболонки (окожушка) з нержавіючої сталі, з алюмінію та оцинкованої сталі (власне виробництво);
  -Захисні полімерні покриття ПВХ, Енергопак, Arma-CheK і т.д.;
  -Шкаралупи ППУ;
 • Власне виробництво теплоізоляційних циліндрів із захисним покриттям. У виробах передбачено поздовжній розріз зигзагоподібної форми, що дозволяє монтувати циліндри на вже існуючі трубопроводи. Зигзагоподібна форма розрізу запобігає утворенню “містка холоду” в виробі.
 • Досвід виконання послуг монтажу теплоізоліяції з 2006 року. Ви можете переглянути розділ НАШІ РОБОТИ, щоб ознайомитись з промисловими об’єктами, де було проведено монтаж теплоізоляції.

Ми маємо власну базу, оснащену усім необхідним обладнанням для виробництва теплоізоляційних циліндрів, які значно скорочують час монтажу і вплив “людського фактору” на якість виконаних робіт.

У компанії є все необхідне устаткування та техніка для виготовлення захисних оболонок (кожухи, окожушки) різноманітної конфігурації та із різних матеріалів, як на базі підприємства, так і з допомогою мобільних установок розташованих безпосередньо на об’єкті монтажу. Цього достатньо для виконання ізоляційних робіт любого об’єму.
Вибір нашої компанії в якості підрядника для виконання робіт по теплоізоляції, гарантує Вам економію часу та грошей. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію.

^
ukUkrainian