Полімерне покриття металу (порошкове фарбування)

Для забезпечення антикорозійного захисту пропонуємо Вам екологічно чисту технологію – полімерне покриття металу (порошкове фарбування), яке наноситься електростатичним способом у спеціальній камері, і при температурі близько 200 ° С відбувається реакція полімеризації. Компанія «МК Оланд-Іф» має все необхідне устаткування для проведення технологічного процесу полімерізації покриття.

Полімерне покриття металу має такі переваги:

  • Підвищена довговічність і міцність шару. З легкістю витримує до 20 років.
  • Підвищена стійкість до стирання, тому такий вид обробки часто застосовується для прохідних місць, рухомих деталей і інших елементів, де звичайна фарба швидко облущується.
  • Високий діапазон температур. Незалежно від товщини відмінно витримує температури від -80 С до +150 С, що робить фарбу універсальною.
  • Відмінний зовнішній вигляд шару фарби.
  • Навіть при нанесенні товстого шару фарби в 300-400 мкм повністю виключаються потьоки, що істотно спрощує роботу з матеріалом.

Порошкові фарби своєю популярністю зобов’язані відсутності розчинників і змістом речовин, що гарантують непроникне для солей, кислот і вологи тонкошарове покриття. При цьому полімерне порошкове покриття відповідає високим стандартам якості, є абразивостійким і високоміцним.

Підвищена стійкість до механічних пошкоджень гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом усього терміну служби, пофарбованого полімерно-порошковим покриттям, металу.

Основна перевага методу полімерно-порошкового фарбування полягає в стійкому антикорозійному захисті металу. Тому одержуване полімерне покриття металу володіє підвищеною жаростійкістю, електроізоляційними властивостями, довговічністю, міцністю, екологічністю, зберігає первинний колір і відповідає Європейським стандартам.

У промислових умовах компанії «МК Оланд-Іф» фарбування поверхні методом полімерного покриття металу відбувається у спеціальних камерах, де полімер розподіляється по всій площині з температурою понад +200 С. Потім проводиться охолодження, сушка і при необхідності полірування до глянцю, в залежності від замовлення виду поверхні.

Зробити замовлення і отримати додаткову інформацію по полімерному фарбуванню Ви зможете, звернувшись до нас.      Тел.  +38(0342) 71-57-27;    +38(068) 346 86 12

^
ukUkrainian