Силоса і бункери

Силоса і бункери для деревообробної галузі та інших сипучих матеріалів з чорної і нержавіючої сталі – це один з основних напрямків виробничої діяльності нашого заводу.
ТОВ “МК Оланд-ІФ” виконує виробництво силосів, бункерів для сипучих матеріалів таких як тирса, цемент, зерно, сухий та мокрий пісок.
Силос – це металічна ємність у вигляді циліндру, в якій зберігаються сипучі речовини. Він закінчується конусом, на кінці якого встановлений шиберний затвор. З допомогою геометрії корпуса сипуча речовина самопливом надходить в шиберний затвор, а звідти потрапляє для подальшої роздачі в шнек, пневмотранспортну воронку чи в цементний насос.

Виготовляємо силоса і бункери цілої низки об’єму, а саме 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 – 500 тонн і більше.
— суцільнозварені металеві силоса – одразу готові до виконання завдання по зберіганню сипучих речовин; такі силоса необхідно тільки розвантажити і встановити на фундамент.
— металеві силоси листового складання; збірка і монтаж відбувається за допомогою ручного дугового (РД) або напівавтоматичного (МП) зварювання елементів силосу прямо на монтажному майданчику.
— металеві силоси рулонної збірки; збірка і монтаж відбувається за допомогою ручного дугового (РД) або напівавтоматичного (МП) зварювання рулонних елементів силосу прямо на монтажному майданчику.
— металеві силоси збірні – розбірні, поелементної збірки «на болтах»; збірка і монтаж відбувається за допомогою з’єднання елементів силосу болтами прямо на монтажному майданчику.

^
ukUkrainian