Металоконструкції

У спорудженні промислових об’єктів швидкість і безпека реалізації є пріоритетними.

Саме тому монтаж металевих конструкцій промислових будівель довіряють фахівцям з досвідом. Наша компанія застосовує перевірені способи їх зведення, тому роботи виконуються завжди злагоджено і оперативно.

Чому співпраця з нами вигідна

Ми розуміємо, як важливо виконати своєчасний монтаж металевих конструкцій. Працюючи на ринку монтажних послуг з 2006 року, наша компанія здобула великий досвід у сфері спорудження промислових об’єктів різної конфігурації.

Серед своїх конкурентів наше підприємство вигідно виділяється:

  • Повноцінним штатом кваліфікованих працівників. Наш персонал постійно проходить курси підвищення кваліфікації;
  • Державною ліцензією. Наша компанія пройшла перевірку і отримала дозволи Державних органів на свою роботу;
  • Сучасним обладнанням. У нашому розпорядженні є всі необхідні інструменти для швидкого оперативного завершення об’єкта і реагуванні при виникненні позаштатних ситуацій;

Вартість монтажних робіт

Щоб визначити, скільки коштує монтаж металевих конструкцій промислових будівель, необхідно звернутись до нашого менеджера і надати своє технічне завдання. Розрахунок ціни на наші послуги визначається індивідуально. Ми беремо до уваги складність проекту і терміновість його реалізації. Залежно від масштабів завдання визначається кількість працівників, яке буде направлено на ваш об’єкт.

Порядок реалізації співпраці

Наша співпраця починається з моменту вашого дзвінка в компанію. Це можна зробити за телефоном, вказаним на сайті. Монтаж металевих конструкцій промислової будівлі виконується за технічним завданням. Замовник може надати його самостійно або замовити його виготовлення у нас.

На всі монтажні роботи ми видаємо гарантію терміном на 12-18 місяців після складання Акту виконаних робіт.

^
ukUkrainian