Плазмовий та газовий розкрій листового металопрокату

Пропонуємо Вам послугу плазмовий та газовий розкрій металу на власному обладнанні в м. Калуш. Обладнання дозволяє швидко та якісно виконати  порізку листових металів товщиною до 40,00 мм,  при використанні плазмового різу та 110мм при використанні газової різки 

Максимальні розміри листа 3000х8000мм.

Виконуємо порізку різних видів листового металу: вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній і ін. Плазмовий розкрій виконується на верстаті з ЧПУ, обладнаному установкою повітряно-плазмового різання. Верстат дозволяє проводити розкрій практично будь-якої складності.

З метою економії матеріалів карта розкрою може додатково узгоджуватись з Замовником

Розрахунок вартості виготовлення. Вартість послуги визначається, виходячи з складності і кількості деталей. Вартість залежить від товщини і марки металу, за 1 метр різу з наступною градацією:

  • до 5мм; 6 – 9мм; 10 – 13мм; 14 – 17мм; 17 -20мм;

* Пробивання отворів в металі до 9мм; 10-13мм; 14мм; 15мм і більше;

При різанні нержавіючої сталі, алюмінію і сплавів ціна збільшується на 15%

Порядок оформлення і виконання послуги плазмового різання металу

Замовник надає креслення, бажано в форматі dwg або dxf, і ТЗ. При необхідності документація переводиться нами в електронний вигляд. Визначається можливість і терміни виконання, вартість виконання робіт. Оформлення документації. Замовник здійснює 50% авансування, надає метал (можливе виконання робіт з нашого матеріалу). Порізка металу. Здача замовлення за якістю. Оплата. Відвантаження. Ми можемо надати допомогу в організації доставки.

Технічні вимоги для оформлення замовлення:

  • Наявність креслення деталей в електронному вигляді в форматі dwg, dxf (AUTOCAD) або cdw, frw (Компас);
  • Специфікація деталей з вказанням кількості.

При необхідності наші спеціалісти зможуть розробити для Вас креслення. Зробити замовлення і отримати додаткову інформацію по газо-плазмовій різці листового металопрокату Ви зможете,  звернувшись до нас.

^
ukUkrainian