Плазмовий розкрій листового металопрокату

Пропонуємо Вам послугу плазмовий розкрій металу на власному обладнанні в м. Калуш. Обладнання дозволяє швидко та якісно виконати  порізку листових металів товщиною від 1,0 до 25,00 мм,  Максимальні розміри листа 1500х6000мм.

Виконуємо порізку різних видів листового металу: вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній і ін. Плазмовий розкрій виконується на верстаті з ЧПУ, обладнаному установкою повітряно-плазмового різання. Верстат дозволяє проводити розкрій практично будь-якої складності.

З метою економії матеріалів карта розкрою може додатково узгоджуватись з Замовником

Розрахунок вартості виготовлення. Вартість послуги визначається, виходячи з складності і кількості деталей. Вартість залежить від товщини і марки металу, за 1 метр різу з наступною градацією:

  • до 5мм; 6 – 9мм; 10 – 13мм; 14 – 17мм; 17 -20мм;

* Пробивання отворів в металі до 9мм; 10-13мм; 14мм; 15мм і більше;

При різанні нержавіючої сталі, алюмінію і сплавів ціна збільшується на 15%

Порядок оформлення і виконання послуги плазмового різання металу

Замовник надає креслення, бажано в форматі dwg або dxf, і ТЗ. При необхідності документація переводиться нами в електронний вигляд. Визначається можливість і терміни виконання, вартість виконання робіт. Оформлення документації. Замовник здійснює 50% авансування, надає метал (можливе виконання робіт з нашого матеріалу). Порізка металу. Здача замовлення за якістю. Оплата. Відвантаження. Ми можемо надати допомогу в організації доставки.

Технічні вимоги для оформлення замовлення:

  • Наявність креслення деталей в електронному вигляді в форматі dwg, dxf (AUTOCAD) або cdw, frw (Компас);
  • Специфікація деталей з вказанням кількості.

При необхідності наші спеціалісти зможуть розробити для Вас креслення. Зробити замовлення і отримати додаткову інформацію по газо-плазмовій різці листового металопрокату Ви зможете,  звернувшись до нас.

^