Сітчасті барабанні фільтри

Виготовляємо серію сітчастих барабанних фільтрів (СБФ) для фільтрування води як окремою одиницею обладнання так і у виконанні без зовнішьої оболонки для монтажу безпосередньо у канал з водою.

Застосування:

Барабанні сітчасті самоочисні фільтри призначені для фільтрації технологічної води від грубодисперсних нерозчинних домішок, що містять не більше 300 мг суспензії на один літр.

Їх встановлюють на установках де необхідно фільтрувати воду, технологічні розчини, (водоочисні споруди, очисні споруди,
технологічні установки).

Технічний опис:

Сітчастий барабанний фільтр складається з корпусу, обертового барабана, обтягнутого фільтрувальною сіткою і відстійником з контролем рівня. В залежності від розміру твердих частинок барабан можна обтягувати сітками з різним розміром осередка від 0,2 до 5,0 мм. Завдяки конструкції барабана з бруд-пастками знижено швидкість обертання до 0,5 м/сек за допомогою електричного приводу.

Вода надходить всередину барабана і проціджується від дисперсних частинок через осередки сітки зсередини назовні. Домішки, що залишаються на сітці в бруд-пастці, падають у збиральний жолоб під дією гравітації при обертанні барабана. А рештки видаляються з сита шляхом розпилення води під тиском ззовні. Суміш води та бруду витікає із збирального жолоба через трубу, розташовану на осі впускного отвору. Для обприскування використовують відфільтровану зливну воду.

Опція: Ступінь засмічення сита контролюють шляхом визначення та оцінки різниці рівнів до і після фільтра. Коли ця різниця досягає
заданого значення, починається обертання
сита і розпилення з форсунок.

Виготовлення барабанних фільтрів

Комплектація:

▪ Стандартне виконання конструкції – нержавіюча сталь, та пластикові кришки з оглядовими вікнами;
▪ Фільтр з мотор-редуктором;
▪ Фільтруюча сітка підбирається індивідуально, враховуючи різні особливості, такі як область застосування, рівень інтенсивності і т.п.;
▪ Насосна станція для промивки сита.
При необхідності, для оптимізації роботи обладнання фільтр може бути обладнано:
▪ регулюванням швидкості обертання барабана залежно від якості води;
▪ щитом з автоматичним керуванням;
▪ шламовим насосом;
▪ шнековим транспортером для видалення шламу;
▪ контейнером для шламу.

Розміри:

Можливе виконання нетипового дизайну, відповідно до вимог замовника. Стандартне виконання вказано в таблиці №1.

Параметри конструкції фільтра:

Таблиця №1: Стандартні типові проекти фільтрів.

Сітчастий барабанний фільтр типу СБФ використовується в складі установки очищення оборотної води для тонкої очистки разом з багатофункціональним відстійником для видалення забруднень великих фракцій.

Ви також можете завантажити каталог обладнання для очистки води та технологічних розчинів

^
ukUkrainian